אירועים עסקיים במקום בלב

אם אתם מחפשים מקום לאירועים עסקיים בשרון ב'מקום בלב' תוכלו לקיים אירוע עד 300 איש, באווירה כפרית, אינטימית וקסומה.

אנחנו לא מלון, לא אולם אירועים וגם לא מרכז כנסים, ואם אתם מחפשים משהו קצת שונה, אנחנו 'במקום בלב' נדע לתת לכם את המענה לכך.

במהלך עשרים השנים האחרונות התארחו תחתנו אנשי עסקים, חברות, עובדים, ואף ארגונים שכל מה שהם רצו זה אפילו מסיבה לשבירת השגרה. האירועים העסקיים נעים מכנס יוקרתי ועד למסיבה ללא שום סיבה ולכל אירוע אנחנו מקדישים את מלוא תשומת הלב והאהבה.

בין לקוחותינו: פרטנר, קומברס, בנק לאומי, הוט, פלאפון, אמדוקס, קוקה קולה, טבע, דלק, הראל, יס, בזק ועוד…

 

במקום בלב אירועים עסקיים מקבלים משמעות אחרת
מדי פעם עולה הדרישה לקיים אירועים עסקיים. אירועי השקה, קידום מכירות, גיוס משקיעים, ימי כיף, הרמות כוסית ואפילו מסיבה לשם מסיבה בלבד – המטרה היא למצוא את המקום הכי ייחודי לשם כך.

'מקום בלב' ממוקם ברעננה באיזור פסטורלי שיעניק את המפתח להצלחת האירוע שלך: אווירה מיוחדת.
אירועים עסקיים הם אירועים שונים מאירועים משפחתיים. המוזמנים לא תמיד מכירים אחד את השני, הכלים צריכים להיות מעוצבים ומסודרים באופן אחר, האוכל משתנה בהתאם לאירוע ובכלל, כל האווירה צריכה להיות מותאמת. ב'מקום בלב' קיימת התשתית המושלמת לאירוע עסקי באווירה מיוחדת בטבע כך שגם אם האירוע שלכם הוא פורמלי מאד ובעל אופי "קריר", אצלנו הוא יקבל את הטאצ' החמים שישאיר טעם של עוד, ובעניין טעמים – גם כאן 'מקום בלב' מתמחים בקולינריה מקרבת לבבות במגוון מאכלים אורגניים, בריאים ושונים מכל מה שאתם מכירים.

אנחנו חושבים שהגודל כן קובע
לא מעט אנשים שמחפשים מקום לאירוע עסקי בשרון מעוניינים שהוא יתאים למספר המוזמנים. אירועים אלו לרוב קטנים יחסית, ולכן כדאי למצוא מקומות המנוסים באירועים כאלו. ההתמחות ב'מקום בלב' היא אירועים קטנים ואינטימיים, אז בואו לחוות איתנו חוויה שונה של אירוע.

לאירוע מושלם במקום בלב

רחוב פרדס משותף 5, רעננה | לפרטים: 09-7741575

רחוב פרדס משותף 5, רעננה | לפרטים: 09-7741575