במרחק צעדים ספורים מן העיר הסואנת נמצא "מקום בלב"

גן קסום לארועים באווירה מיוחדת המאפשרת להתנתק מהיומיום ולהתחבר לטבע…

 אגדות רבות נכתבו אודות אנשים מיוחדים ממקומות רחוקים, אשר הגו מחשבה בליבם והגשימו חלום, מתוך אותו חלום נושן של איש אחד.

"מקום בלב" צמח בשנת 1995, מקום לאירוח ובישול בשלל ניחוחות, צבעים וטעמים הפותח שער רחב ומארח לאירועים קסומים בגן או בגלריית האבן , ב"גן החורפי", מעוף לרוח ופינת ה"בל". כל מרכיבי המזון שלנו טבעיים, הירקות ועשבי התבלין הכל נרקח, ניקלה ונאפה במקום עם המון אהבה ותשומת לב לפרטים הקטנים.

התפריט והעיצוב אותנטיים, באים מכל העולם… ויותר מכל – מהטבע.

"מקום בלב" הוא דרך ביטוי של איש המאמין בשפע של נתינה באיכות גבוהה של מזון ובאווירה קסומה של אירוח.

ברוכים הבאים! 

המתחמים שלנו:

גלריית האבן – מארחת מינימום 80 איש ועד 160 איש בימי החורף אח דולק על פחמי עץ תפוז, בטאבון "מקפצים" הערמונים ובתורן נאפות הפוקצו'ת. מרקים מהבילים מוגשים בקדירות ברזל, שטיחים פזורים על ריצפת האבן ומשווים חמימות של אוירה ואינטימיות נפלאה לאורם הרך של הנרות.

בקיץ האפיזודה אחרת – הגלריה ממוזגת , מיוחדת ושקטה, יש במה ומיקרופון לשירותכם, מוסיקת רקע נעימה ואף פסנתר עתיק יומין.

גן החורף – הוינטר מתאים לאותם אירועים אינטימיים של 30 עד 50 איש. אולם זה הינו אולם זכוכית ממנו נשקף כל הגן שלנו. 

מתחם פורטונה– 50 – 65  – במתחם אולם זכוכית המוקף גינה טבעית עם יציאה ל2 גינות פרטיות הכולל שולחן אבירים גושני לישיבה בחודשי הקיץ. 

הגן שלנו – מצוין בפינות מיוחדות של שקט ורוגע מארח החל מחודש מאי עד 320 איש למסיבות גן קסומות בצהרי היום או בערב לאור נרות. הגן פתוח לאירועים בכל ימות השבוע.

קייטרינג    

הקייטרינג שלנו מקומי, אותנטי רב-גוני ומשובח, כל מרכיבי המזון טבעיים נרקחים ונקלים. ניתן להזמין ארועים חלביים או בשרים, ארועי קוקטייל, חוויה ישראלית, אירוח איטלקי, מסביב לטאבון או תפריט צרפתי משובח, אירוח מסביב לקדירה או מטעמים ממעשנת הבשרים.                     

אפיית הלחמים

המאפים והעוגות נעשים בקונדיטוריה המקומית. טעמים חדשים או ישנים של סבתא, ברמת אנינות גבוהה.

העיצוב

אצלנו מבינים באווירה, לכל אירוע נתפר הטאץ' שלו – כל אחד בוחר את שליבו חפץ;  צבעים, רעיונות, אהבות, ארועי-נושא ומרכזי שולחן חוויתי לפי רחשי הלב. אנו ב"מקום בלב" דואגים ואוהבים לממש חלום ולתת לערב לזרום ולמלא את כל השאיפות.

מעצבת הבית תשב עם כל אחד מכם ותנסה ביחד אתכם להתאים צבעים, לבנות חופה או תפאורה, לצבוע את הערב ואת השולחנות בגוונים הנכונים ובטעם הרגשי של כל אחד ואחת מכם (העיצוב בתוספת תשלום).

המוסיקה 

אין אצלנו D.J, יש אוושת רוח, פיכפוך של מים, דינדון פעמונים, מוסיקת רקע שקטה מושמעת, פסנתר בן 150 שנה שאונו בקלידיו יכול להתנגן ברקע ומיקרופון הניתן לאורחים.

אפשר להביא אמנים אורחים או הרכבים מוסיקליים שונים, חובה לידע אותנו מראש.

הקרנת סרט/ מצגת / או התחברות למערכת ההגברה כרוכה בתשלום נוסף וניתנת על ידי איש מטעמנו.

סוגי אירועים

במקום בלב מתחתנים "אחרת", החתונות הן קטנות, אינטימיות וקסומות בגלל אופי המקום. אירועי בר מצווה כארוחת צהריים לאחר עליה לתורה, אירועי בת מצווה, מסיבות משפחתיות, ימי הולדת, מסיבת רווקות שמחה, שבועות נישואין מחודשות, סדנאות בישול ועוד. הכל אפשרי וניתן, רק ספרו לנו את חלומכם…

נשמח לספק מידע נוסף על האירועים במקום וליצור עבורכם חוויה קסומה של אירוח