צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

מקום ליום הולדת בשרון

עצמו את העיניים ונסו לתאר כיצד נראה אירוע יום הולדת במקום בלב...

 

אווירת טבע רעננה, בגן ירק, עם נחלי מים זורמים ומעליהם גשרים קטנים בליווי שירת הציפורים…

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויה נדירה ולחגוג אצלנו את אירוע יחודי באווירת טבע פסטורלית. יש משהו שקשה לנו להעביר במילים וזה האהבה לאוכל ולאנשים, ההקפדה על הפרטים על הניסיון הבלתי מתפשר להביא חיוכים בכל אירוע לכם ולמוזמנים.

 

מקום בלב אינו עוד גן או מקום לאירועים, זהו שילוב ממגנט של חושים וצבע, משהו נדיר ומעבר למיוחד.

  

לארח אנשים ועוד עבורכם, זו משימה הדורשת הבנה וידע מקצועי אך מעל הכל דרוש מקום המסוגל להכיל, לקבל ולחבק את כולם לגרום לאנשים לכמה שעות ליהנות מאנרגיה של עצים, צמחים, שתילים, גן אורגני ונחלים, זו מעניקה את ההצלחה של האירועים במקום בלב.

 

 

 

כל ימי ההולדת במקום אחד: יום הולדת 40 | יום הולדת 50 | יום הולדת 60 | יום הולדת 70 |

יום הולדת 80 | יום הולדת 90

 

מחפשים מקום ליום הולדת בשרון?

 

לכל אחד יש יום הולדת, והיום המיוחד הזה מגיע רק פעם אחת בשנה. היכן כדאי לחגוג את היום המיוחד והאישי הזה? איך אפשר ליהנות מאווירה נעימה, ייחודית ומהנה? אם אתם מחפשים מקום ליום הולדת בשרון ולא הזדמן לכם להגיע למקום בלב, אנו מזמינים אתכם להכיר מקום מיוחד במינו. המקום פועל במקביל תחת שני כובעים – יש גם מסעדה, ובמקביל – גם גן אירועים יוצא מן הכלל. רוצים לחגוג באווירה מיוחדת, באוויר הפתוח, בגינה או במרפסת פתוחה? מקום בלב הוא המקום בשבילכם.

 

גן מקסים ליום הולדת ברעננה

 

במקום בלב, המתאים כל כך בתור מקום ליום הולדת ברעננה בפרט ובשרון בכלל, תוכלו למצוא כל מה שאתם מחפשים. מדובר בגן מקסים שמצויות בו הרבה פינות חמד עם אפשרות למוזיקה טובה, מרגיעה ושקטה או עליזה ושמחה. עובדי הגן המיומנים מתמחים באירועים, הם עובדים נפרדים מעובדי המסעדה וממלאים את תפקידם בנאמנות ובשמחה.

 

מה מיוחד במקום בלב בתור מקום ליום הולדת בשרון?

 

אם התחלתם לחפש מקומות ליום הולדת בשרון, ודאי גיליתם שלא בכל מקום יש חניה, שיש מקומות שדורשים מחיר יקר אבל אינם נותנים תמורה הולמת ולחלק מהמקומות בתחום אין רישיון עסק מתאים. מקום בלב מעניק ללקוח יותר, בכל רובד ורובד. המקום פתוח בשבת ולכן אין לו תעודת כשרות, אבל אם רוצים – אפשר להזמין מנות כשרות. יש גם מנות טבעוניות וצמחוניות בטעמים נפלאים ובצורת הגשה מלהיבה. החניה היא חינם ובשפע, וגם למסעדה וגם לגן יש רישיונות עסק נפרדים, בדיוק כפי שראוי.

 

חוגגים יום הולדת באווירה שמחה

 

חיפשתם מקומות ליום הולדת ברעננה וכמעט התייאשתם? הכל נראה לכם אותו דבר ולא מתחשק לכם אירוע שגרתי? ליום הולדת מיוחד, בחרו במקום בלב. זהו המקום לחגוג עם כל האנשים האהובים עליכם ועם היקרים לכם. זה המקום לחגוג בקרב חברים ומשפחה, באווירה טבעית, שמחה ועליזה.