צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

יום הולדת 50

מחפשים מקום ליום הולדת 50? מקום בלב הוא מתחם כפרי לאירועים האידיאלי לאירוע מיוחד כמו זה

 

מקום בלב אינו נקרא כך ללא סיבה. המקום הזה מגיע ללב של כולם, וכולם ימצאו בו משהו קסום ויחגגו בו כהלכה. המקום פתוח בכל יום – גם בשבת – והוא מציע אוכל מצוין ועוד הרבה יותר מכך. במקום בלב אפשר למצוא מתחמים נפרדים הפועלים במקביל: גם מסעדה וגם גן לעריכת אירועים. ניתן לקיים אירועים בגן כמתחם אחד גדול וכולל או לסגור חלק מהמקום לאירוע קטן ולימי הולדת – על פי טעמכם ולפי מספר המוזמנים שתרצו לארח בחגיגה שלכם.

 

 

 

מקום ליום הולדת 50

 

העולם שייך לצעירים? לבני העשרים או השלושים? אנו סבורים שלא. מי שמתקרב לשנתו החמישים יודע שגיל זה נחשב כיום לצעיר. בגיל זה אפשר וכדאי ליהנות ולחגוג, ואין ראוי לכך מאשר יום ההולדת המתקרב. מחפשים מקום ליום הולדת שבו אפשר לקיים יום הולדת 50 באווירה מיוחדת, בפינת חמד של ממש? מקום בלב – זהו המתחם שבו תוכלו לחגוג עם החברים או עם המשפחה, עם הקרובים או עם עמיתים ממקום העבודה. 

 

גן אירועים קסום לאירועים

 

בגן האירועים מקום בלב מצויים העובדים המקצועיים ביותר, תפריט משובח ממיטב חומרי הגלם המאפשר הזמנת מנות ייחודיות. לגן ויש רישיון עסק, משום שפעילות מסודרת, מאורגנת, בטוחה ועל פי כל התקנים חשובה לא פחות מאשר האווירה. עם שפע של ירק ועצים, עם שפע של פינות מקסימות ונפלאות, ניתן לחגוג ימי הולדת 50 כמו שצריך, בהרבה כיף והנאה.

 

ביום הולדת 50 מתחברים אל הטבע

 

אם יום הולדת 50 הולך ומתקרב, על תתייחסו לתאריך כך סתם. בחרו מקום לאירועים שמציע לכם אוכל בעשייה מקומית, טרי וטעים. בחרו מקום שמציע לכם חניה חינם ותחושה של אירוח ביתי מכל הלב. בחרו מקום שפועל עם רישיון, שמכין כל מנה באהבה ושמתמחה בחומרי גלם טבעיים וטריים וחיבור אל הטבע במלוא מובן המילה – מקום בלב.