צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

יום הולדת 70

מחפשים מקום בטבע לעריכת יום הולדת 70? מוזמנים להגיע ולהתרשם ממקום בלב

 

גיל 70 נחשב בעבר לגיל של זקנה מופלגת. כיום, גיל זה נחשב בעיני רבים לעת של פריחה ולבלוב. עדיין, יום הולדת 70 הינו יום הולדת מיוחד השונה מכל אלה שלפניו. ראוי, אם כן, לחגוג אותו בצורה מיוחדת, באירוע נאה ומהנה. היכן כדאי לערוך את האירוע, את החגיגה או את מסיבת ההפתעה? מקום מומלץ במיוחד ידוע בשם "מקום בלב". זהו המקום לימי הולדת באווירה רגועה ונעימה מחד, אך גם שמחה מאוד מאידך. 

אירועים קטנים או בינוניים

 

יש כאלה שסבורים כי יום הולדת אפשר לחגוג בבית. אנו סבורים שימי הולדת מיוחדים, ימי הולדת 70, כדאי לחגוג בצורה מיוחדת, לא בבית כי אם במסעדה טובה, ועדיף לעשות זאת בגן מקסים שמתאים לאירועים קטנים ובינוניים. במקום בלב יעזרו לכם לחגוג כמו שצריך – או בגן או במסעדה. מקום בלב הינו מתחם יוצא מן הכלל שבו פועלים זה לצד זה גם גן אירועים (לאירועים קטנים ובינוניים) וגם מסעדה (בנפרד).

 

אם תבחרו לערוך את יום ההולדת בגן האירועים של מקום בלב – ההנאה שלכם מובטחת. אם יום ההולדת עתיר משתתפים, תוכלו להקצות לכך את כל שטח הגן. לימי הולדת עם עשרות משתתפים ניתן להקצות אזור מסוים בגן הפורח, שיתאים בגודלו בדיוק למספר האורחים שצפויים להגיע ליום ההולדת.

 

כך צריך לחגוג יום הולדת 70

 

מדוע לחגוג יום הולדת 70 בגן נפלא, מלבלב ומוריק? במקום בלב תמצאו את האווירה הירוקה שכל כך חסרה לכל מי שהיה רוצה לגור בכפר או בבית עם גינה. במקום בלב תמצאו חניה חופשית, צוות מסור והבנה מעמיקה באירועים מכל הסוגים. ימי הולדת שהם חוויה, עם תפריט מצוין ועם מנות מעולות שמכינים במקום – כך צריך לחגוג את תחילת העשור החדש לחיים.