צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

יום הולדת 80

מחפשים מקום ליום הולדת 80? במקום בלב תקבלו את כל מה שדרוש ליום הולדת 80 ברמה הגבוהה ביותר

 

תקופה של 80 שנה איננה הולכת ברגל. לאורך השנים מספיק האדם, גבר או אישה, לעבור דרך ארוכה: לטפח משפחה ולמצוא תחביבים, לעסוק בעיסוקים שונים ולשאת תפקידים מגוונים וכן לטפח גם הנאות, קשרים ובילויים. בהתקרב יום הולדת 80 ראוי לחגוג את התאריך הזה בכל הכבוד הראוי. זהו הזמן הנכון להתכנסות יחדיו – אורחים, חברים ובני משפחה – להעלות זיכרונות, לספר סיפורים ובעיקר ליהנות ביחד. במקום בלב, מקום שהוא גם מסעדה וגם גן אירועים תמצאו את האפשרות לחגוג כהלכה ולציין את יום ההולדת באווירה שמחה, נינוחה, מהנה וירוקה.

חוגגים במתחם ירוק ומלבלב

 

יש אנשים שחוגגים ימי הולדת 80 במסעדה. יש כאלה שבוחרים לשם כך מתחם ירוק. מקום בלב יצרו מתחם מיוחד שיתאים לכולם. אם רוצים, אפשר להזמין את המסעדה כדי לערוך בה יום הולדת. זוהי מסעדה יפה ומיוחדת, עם צוות עובדים קבוע ומיומן. אפשרות ירוקה יותר, מלבלבת ושונה תהיה להזמין לצורך כך את גן האירועים של מקום בלב.

 

חשוב לדעת: גן האירועים פועל בנפרד לחלוטין מהמסעדה עצמה. זהו גן פורח ומקסים שיתאים לאירועים קטנים, לעשרות אנשים ואפילו ל-200 או ל-300 מוזמנים. כמו המסעדה, גם לגן האירועים רישיון עסק נפרד, תפריט ייחודי ועשיר וניסיון באירועים ובימי הולדת מכל הסוגים. במקום תמצאו תפריט לכל טעם, הכנה במקום על בסיס חומרי גלם טבעיים ואף אורגניים, בטעמים עשירים.

 

יום הולדת 80 - יום שכולו חוויה

 

כל מי שחגג יום הולדת במקום בלב חזר עם שפע של חוויות נפלאות. רוצים גם אתם לארגן יום הולדת 80 לבן משפחה יקר ואהוב? רוצים להזמין לעצמכם מקום מיוחד לאירועים מיוחדים? במקום בלב ידאגו לאירוח כיד המלך. לנוחות האורחים מוצעת חניה חופשית, וקיימת אפשרות להשמיע מוזיקה רוגעת לפי הטעם. תוכלו להקצות לאירוע שלכם חלק מהגן, בהתאם למספר המשתתפים ובדיוק במועד הנוח לכם. המקום פועל גם בסופי שבוע, כך שכל מה שנותר לכם הוא להזמין את המועד הנוח לכם ולחגוג יום ההולדת שכולו חוויה.