צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

יום הולדת 80

במקום בלב ניתן לערוך ימי הולדת 80 באווירה משפחתית בגן אירועים ירוק וקסום

 

יש אנשים שחוגגים ימי הולדת 80 במסעדה. יש כאלה שבוחרים לשם כך מתחם ירוק. מקום בלב יצרו מתחם מיוחד בלב השרון לעריכת ימי הולדת באווירה ביתית ואינטימית. הנחלים הזורמים, ציוץ הציפורים והעצים הפורחים מעניקים את הרקע המושלם לחגיגות יום הולדת 80 יוצאת דופן.

 

 

 

מקום ליום הולדת 80 

 

תקופה של 80 שנה איננה הולכת ברגל. לאורך השנים מספיק האדם, גבר או אישה, לעבור דרך ארוכה: לטפח משפחה ולמצוא תחביבים, לעסוק בעיסוקים שונים ולשאת תפקידים מגוונים וכן לטפח גם הנאות, קשרים ובילויים. בהתקרב יום הולדת 80 ראוי לחגוג את התאריך הזה בכל הכבוד הראוי. זהו הזמן הנכון להתכנסות יחדיו – אורחים, חברים ובני משפחה – להעלות זיכרונות, לספר סיפורים ובעיקר ליהנות ביחד. במקום בלב, מקום שהוא גם מסעדה וגם גן אירועים תמצאו את האפשרות לחגוג כהלכה ולציין את יום ההולדת באווירה שמחה, נינוחה, מהנה וירוקה.

 

חוגגים במתחם ירוק ומלבלב

 

מקום בלב מתאים לאנשים הרוצים לערוך אירוע בגן אירועים. זהו גן פורח ומקסים שיתאים לאירועים קטנים, לעשרות אנשים ואפילו ל-200 או ל-300 מוזמנים. לגן יש רישיון עסק נפרד, תפריט ייחודי ועשיר וניסיון באירועים ובימי הולדת מכל הסוגים. במקום תמצאו תפריט לכל טעם, הכנה במקום על בסיס חומרי גלם טבעיים ואף אורגניים, בטעמים עשירים.

 

יום הולדת 80 - יום שכולו חוויה

 

כל מי שחגג יום הולדת במקום בלב חזר עם שפע של חוויות נפלאות. רוצים גם אתם לארגן יום הולדת 80 לבן משפחה יקר ואהוב? רוצים להזמין לעצמכם מקום מיוחד לאירועים מיוחדים? במקום בלב ידאגו לאירוח כיד המלך. לנוחות האורחים מוצעת חניה חופשית, וקיימת אפשרות להשמיע מוזיקה רוגעת לפי הטעם. תוכלו להקצות לאירוע שלכם חלק מהגן, בהתאם למספר המשתתפים ובדיוק במועד הנוח לכם. המקום פועל גם בסופי שבוע, כך שכל מה שנותר לכם הוא להזמין את המועד הנוח לכם ולחגוג יום ההולדת שכולו חוויה.