צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

יום הולדת 90

את הגיעתכם לגיל 90 או קרובי משפחתכם יש לציין באירוע מיוחד. מקום בלב ברעננה הוא מקום ליום הולדת 90 באווירה כפרית, אינטימית וקסומה

 

בכל שנה, כאשר תאריך יום ההולדת הולך ומתקרב, מרגישים צביטה של התרגשות בלב. אותה צביטה מגיעה גם כאשר יום ההולדת הוא שלך עצמך וגם כאשר מדובר ביום ההולדת של אדם קרוב. יש ימי הולדת כמו יום הולדת 90, שיש להם משמעות יוצאת מגדר הרגיל. אלה המגיעים לגיל נכבד שכזה ראויים לכך שיחגגו איתם כמו שצריך במקום, בזמן ובאופן הנכונים. מחפשים מקום לימי הולדת באווירה נהדרת, בגן מוריק וקסום? מקום בלב הוא המקום בשבילכם.

מקום בלב – המקום לאירועים

 

מקום בלב הינו מתחם מקסים לאירועים בשרון – גן ירוק פורח ומלבלב. במקום עורכים ימי הולדת 90 לצד ימי הולדת 80 או 70, כמו גם חתונות, בריתות ואירועים אחרים. במקום ניתן לערוך ימי הולדת על רקע צמחייה נאה, עם נוף יפה ובעזרתם האדיבה העוסקים במלאכה – צוות עובדים מסור לתפקידו.

 

מקום בלב – גם בשבת

 

אם שמעתם שמקום בלב הוא למעשה מסעדה נאה ומיוחדת או ששמעתם שמקום בלב הוא דווקא גן אירועים שמתאים לקיום יום הולדת 90 – שתי השמועות נכונות לחלוטין. זה לצד זה שוכנים גם מסעדה וגם גן אירועים באותו השם, אך כל אחד מהם הינו מתחם נפרד, עם ייחוד משלו. הן לגן והן למסעדה צוות עובדים נפרד, תפריט נפרד, אופי שונה ואפילו רישיונות עסק נפרדים, כמתבקש בחוק. לעריכת יום הולדת מאוד מיוחד, תוכלו לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם, במועד המתאים לכם. לנוחותכם, המקום פועל גם בשבתות, וניתן לקיים אירועים של עשרות משתתפים, של מאה משתתפים, של מאתיים וגם של יותר.

 

מה תמצאו במקום בלב? חנייה חופשית ובחינם, עובדים מסורים ומקצועיים וגם תפריט עשיר המורכב ממנות המוכנות במקום מחומרי גלם טריים. האוכל המוגש באירועים טעים וייחודי, ותוכלו לבחור תפריט טבעוני או צמחוני. תוכלו ליהנות ממוזיקת רקע נעימה, מהרבה ירוק בעיניים ומפינת חמד שבה תיהנו מפרטיות ומשלווה ולחגוג יום הולדת נפלא.