צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

אירוע חברה

לא קל למצוא מקום לאירועי חברה שיתאים לכל העובדים. במקום בלב תמצאו את כל הקריטריונים לאירוע חברה מנצח

 

אירועי חברה מהווים חלק בלתי נפרד מההתנהלות השוטפת של כל גוף עסקי, מוסדי או ארגוני בישראל. לאירועים אלה יכולות להיות הרבה מאד מטרות, כל אחת ואחת מהן חשובה: החל מיצירת תדמית חיובית לעסק, דרך הגדלת המכירות או גיוס משקיעים ועד לשיפור היחסים בין אנשי החברה עצמם. התוצאה היא שהאירוע חייב להתבצע לעילא ולעילא ולעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר.

 

את הדרישות האלה – והרבה יותר מכך – מספק באופן מלא גן האירועים מקום בלב ברעננה.

אירוע לחברה בעקבות הטבע

 

אווירה חיובית היא אחת מדרישות החובה בדרך ליצירת האירוע המוצלח, והמציאות מראה שקשה יותר להשיג אותה באירוע עסקי בהשוואה לאירוע חברה. אירועים אלה עלולים להיות מנוכרים, בין השאר עקב הרשמיות שלהם או בשל העובדה שהיחסים בין המשתתפים אינם תמיד קרובים.

 

אירוע חברה בשרון

 

לכן, מקום לאירוע חברה בשרון שמציע אווירה אינטימית ופתוחה צריך לקבל עדיפות. במקרה של מקום בלב, אפשר לקבל את האווירה הרצויה במספר אופנים. ראשית, המקום מבטא באופן מובהק מאד את החיבור לטבע. התפאורה הטבעית המצויה בו היא פסטורלית, עם מקום מרכזי בעיצוב שמקבלים הצמחים למיניהם. בהמשך לכך, התפריט במקום הוא מוקפד מאד ומצליח להיות בריא, טעים וייחודי באותה מידה. במקום בלב מתבססים על מזון אורגני ברובו (לרבות רכיבים הגדלים במקום עצמו), ומכינים את המאכלים באופן מקומי.

 

אירועי חברה אינטימיים ברעננה 

 

עוד פרמטר שצריך לקחת בחשבון במקרה של אירועי חברה הוא הגודל שלהם. לכל אירוע אמנם יש חוקים משלו, אבל ברבים מהאירועים הדרישה היא למספר מצומצם יחסית של אורחים. כיוון שכך, מקום לאירוע חברה ברעננה שמותאם לאירועים כאלה, דוגמת מקום בלב, יכול לקבל עדיפות כיוון שהוא מקום לאירוע קטן המכיל כ-300 איש. אם בוחרים במקום גדול מדי, עלולה להיווצר תחושה כוזבת של חלל ריק גם אם כל המוזמנים הגיעו, שבכוחה השלילי לפגוע בהנאה של האירוע או אפילו בתדמית החברה שעומדת מאחוריו.