צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

יום גיבוש

יום גיבוש נועד להעלאת המצב רוח של העובדים ולהגברת המוטיבציה שלהם. מקום בלב ברעננה הוא מקום ליום גיבוש שיעשה לכם ולעובדים רק טוב

 

מקום בלב מספק את כל התשתיות הדרושות לעריכת יום גיבוש מוצלח במיוחד לעובדים. זה מתחיל במיקום הנגיש שלו ברעננה, כאשר ההגעה אליו פשוטה ומוצעת בו גם חניה חינם (מה שאינו מובן מאליו, כמובן). כאשר מגיעים למתחם אי אפשר להתעלם מן הסביבה המקיפה אותו, שבה הדגש המשמעותי מושם על חיבור לטבע: זו הסיבה לכך שצומחים הרבה מאד צמחים טבעיים במתחם ושהרעשים ששומעים הם רעשי פכפוך המים או ציוץ הציפורים.

 

 

לשבור שגרה ביום גיבוש אחד

 

כדי שחברה תוכל להתקיים ולהתנהל היטב דרושים לא מעט דברים: ידע מקצועי של האנשים, ציוד טכני מתאים, מודל עסקי מוצלח וכן הלאה. החומר האנושי מקבל תפקיד מרכזי, כשחייבים לשים לב לטיב היחסים שבין העובדים. עם כל הכבוד ליחסי העבודה הנרקמים במהלך היום יום, המלצה מועילה מאד היא לשבור שגרה מדי פעם, לקרב בין העובדים וגם לספק להם הרבה מאד הנאה. יום גיבוש לעובדים מציע בדיוק את זה.

 

תכנון של ימי גיבוש לעובדים איננו עניין פשוט, והמפתח להצלחה מתחיל מבחירה נכונה של מקום שבו יתקיים האירוע. מקום בלב, גן אירועים ברעננה, יכול בהחלט להיות המקום שבאמצעותו תפיקו את המקסימום מהיום החשוב הזה.

 

כל מה שצריך ליום גיבוש מוצלח במקום אחד

 

במקום בלב יש אמצעים טכנולוגיים שיכולים להשתלב בתכנית של יום הגיבוש, כמו בכל אירוע עסקי אחר המתקיים במקום. למשל, מערכת ההגברה במקום יכולה לשרת את מנהלי החברה לצורך נשיאת נאומים. האוכל מקבל בו תפקיד מרכזי, ובכוחו החיובי לתרום להצלחת יום הגיבוש ולתחושת שביעות הרצון של המשתתפים בו. האוכל במקום בלב הוא איכותי וייחודי גם יחד, כאשר רוב המאכלים הם אורגניים וחלקם גדלים במקום. המאכלים מוכנים במקום ביד אמן, תוך דגש על יצירת מנות הפועלות על כל החושים.

מבחינת השקט הנפשי של המארגנים, ניתן לציין את העובדה שהמוצרים במקום בלב הם כשרים ושהמקום כולל רישיון עסק.