צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

יום עיון

מחפשים מקום ליון עיון? במקום בלב תקבלו אווירה כפרית ומיוחדת לקיום ימי עיון מוצלחים במיוחד

  

הבחירה של מקום בו ייערך יום העיון חשובה מאד, ומהווה את אחד הפרמטרים העיקריים להצלחה שלו. עבור המחפשים מקום ליום עיון בשרון בכלל וברעננה בפרט, אין אפשרויות טובות יותר מאשר מקום בלב.

 

החשיבות של ימי עיון 

 

ימי עיון הם חלק מרכזי בהכשרה המקצועית של עובדים רבים, המאפשרים להם להתעדכן בשינויים בתחום וגם להיחשף לנושאים אחרים המשפיעים על הקריירה שלהם או אפילו על חייהם. ארגון ימי עיון הוא מלאכה מורכבת, שמחייבת בראש ובראשונה בניית לוח זמנים הגיוני, בחירת מרצים מתאימים וכיוצא בזה.

 

הדרישות בדרך ליום העיון המוצלח

 

מקום ליום עיון ברעננה צריך לעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר שיש. הדבר הראשון הוא לספק למשתתפים בו את האווירה הנעימה ביותר, מה שאיננו מובן מאליו תמיד (יש אנשים שעבורם יום העיון נתפס כמטרד שצריך רק לעבור אותו בשלום). בהקשר הזה, מקום בלב מספק מענה מלא. המקום כולל צמחיה למכביר, שמבטאת באופן הדוק את החיבור המרכזי שלו לטבע ומסייעת ליצור את האווירה הפתוחה החשובה כל כך. העיצוב של המקום הוא מוקפד, עם אפשרות להתאמה שלו לצרכים של המארגנים.

 

יום עיון, בדומה לאירוע עסקי אחר, צריך לכלול מערכות טכנולוגיות שיאפשרו את קיומו, כמו סאונד ואמצעי הגברה. חשוב מאד שיהיה בו גם תפריט עשיר בין ההרצאות, שבאמצעותו יקבלו האורחים את האנרגיות, יעלו את מפלס ההנאה וירגישו שההגעה ליום העיון הייתה כדאית. בהקשר הזה יש לציין לטובה את התפריט של מקום בלב, שהוא מיוחד וטעים באותה מידה. זהו תפריט שרובו אורגני, הכולל מאכלים המוכנים במקום, כאשר גם חלק מהרכיבים (פירות, ירקות, עשבי תיבול ותבלינים) גדלים במקום עצמו.

 

מקום לימי עיון ברעננה 

 

אם מוסיפים לעובדה זו את הנגישות הגבוהה של מקום בלב, את החניה הזמינה החינמית ואת ההתאמה שלו לסדרי גודל משתנים של אירועים, מבינים מדוע הוא מצליח להתבלט ביחס למקומות אחרים לאירועים בשרון המיועדים לקיום ימי עיון ברעננה.