בר מצווה בשרון

אם אתם מחפשים מקום לבר מצווה, מקום בלב הוא המקום בשבילכם. אצלנו כל אירוע בר מצווה הוא חגיגה לכל החוגגים והמוזמנים יחד

 

עצמו את העיניים ונסו לתאר כיצד נראה אירוע בר\בת מצווה במקום בלב..

אווירת טבע רעננה, בגן ירק, עם נחלי מים זורמים ומעליהם גשרים קטנים בליווי שירת הציפורים…

 

אנו מזמינים אתכם להצטרף לחוויה נדירה ולחגוג אצלנו את אירוע הבר\בת מצווה באווירת טבע פסטורלית. יש משהו שקשה לנו להעביר במילים וזה האהבה לאוכל ולאנשים, ההקפדה על הפרטים על הניסיון הבלתי מתפשר להביא חיוכים בכל אירוע לכם ולמוזמנים.

 

 

מקום בלב אינו עוד גן או מקום לאירועים, זהו שילוב ממגנט של חושים וצבע, משהו נדיר ומעבר למיוחד.

 

לארח אנשים ועוד עבורכם, זו משימה הדורשת הבנה וידע מקצועי אך מעל הכל דרוש מקום המסוגל להכיל, לקבל ולחבק את כולם לגרום לאנשים לכמה שעות ליהנות מאנרגיה של עצים, צמחים, שתילים, גן אורגני ונחלים, זו מעניקה את ההצלחה של האירועים במקום בלב.

 

מקום בלב - מקום לבר מצווה בשרון 

 

ישנם אירועים של פעם בחיים. אירוע רב חשיבות שכזה הוא בר המצווה עבור הנער וכך גם אירוע בת המצווה עבור הנערה. האירוע, המסמל באופן מסוים את סיומה תקופת הילדות, חשוב לא רק עבור שומרי המסורת או הדתיים. יש בכך חשיבות רבה גם מבחינה חברתית וגם מבחינה משפחתית. מחפשים מקום לבר מצווה בשרון? מחפשים מקום ברעננה? במקום בלב תיהנו מיופי של אירוע ביופי של מקום.

יופי של אירועים

 

אירועי בר מצווה בדרך כלל אינם המוניים. מקום לבר מצווה ברעננה כמו מקום בלב יאפשר לכם לארגן אירוע מיוחד במינו שיתאים לכל מספר מוזמנים שתחפצו. ניתן לקיים אירועים קטנים ל-50 איש, ל-100 או ל-200 איש. ניתן לקיים גם אירוע ובו 250 או אפילו 300 מוזמנים. אך מה כל כך מיוחד באירועים הללו? במילה אחת – האווירה. בשתי מילים – האווירה והאוכל.

 

אירוע בר מצווה ובת מצווה באווירה טבעית

 

לכל מי שאוהב את האוויר הפתוח, לכל מי שרוצה אירוע באווירה טבעית עם שלווה ועם ירק, בניחוח נעים ועם שפע של חניה חופשית – מקום בלב יתאים במיוחד. מקום לבת מצווה בשרון? אולי ברעננה? עם כל המשפחה ועם כל החברים אתם מוזמנים ליהנות מגן מקסים, שפועל עם רישיון להפעלת מקום לאירועים בשרון. כאשר פועלים כחוק, עם כל האישורים, בעלי האירוע יכולים לדעת שהכל יתנהל כראוי ולשמור על ראש שקט. תוכלו לבחור מוזיקה לטעמכם ולהשתמש בשירותיו של תקליטן, תוכלו להביא מוזיקה משלכם בכל סגנון, וכמובן – תוכלו להזמין ולקבל תפריט מצוין בייצור מקומי.

 

מקום לבת מצווה ברעננה 

 

חיפשתם מקום לבת מצווה ברעננה שבו יפתיעו אתכם עם אוכל טרי וטעים, בדיוק לפי טעמכם? חיפשתם מקום שלא בהכרח מחזיק תעודת כשרות (הגן פתוח גם בשבת), אבל מציע אפשרות לאוכל ממוצרים כשרים? חיפשתם עובדים מיומנים, חיבור לטבע, אווירה נפלאה? עכשיו מצאתם.

 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575