מקום לבריתה בשרון

ברית בשרון עורכים רק במקום בלב, מקום לאירועים באווירה אינטימית

 

כשעורכים ברית או בריתה, רוצים לעשות זאת במקום איכותי ומיוחד, ועדיף שיהיה זה מתחם שיש בו הרבה אווירה. מקום בלב הוא גן האירועים שיתאים לכם אם אתם מחפשים מקום לברית בשרון או מקום לבריתה באזור רעננה. אנו מציעים לכם אווירה קסומה בגן רחב ידיים באוויר הפתוח, תפריט מצוין על בסיס חומרי גלם טבעיים וטריים, חניה חופשית בחינם ועוד הרבה יותר.

אירוע מכל הלב

 

אם אתם מחפשים מקום לברית ברעננה, תשאלו בוודאי כמה מוזמנים יכול להכיל גן האירועים מקום בלב. המקום, שפועל בנפרד גם כמסעדה ובמקביל גם כגן אירועים, יתאים לכם לאירועים קטנים החל מ-50 איש. אין שום בעיה לערוך בו גם אירועים יותר גדולים – עבור 100, 200 או אפילו 300 איש. לא תרגישו צפיפות או דוחק. לא תרגישו את ההמולה המאפיינת מקומות סגורים, דחוסים וקטנים. תוכלו ליהנות מאווירה מקסימה של גינה מוריקה ומצוות עובדים מסור ומקצועי. עובדי גן האירועים יודעים לשרת את הלקוח ולהעניק חוויה של אירוע מכל הלב.

 

פועלים באחריות – עם רישיון עסק

 

 

בשנים האחרות, כך התברר ללא מעט אנשים שחיפשו מקום לבריתה בשרון, לא מעט אולמות וגנים פועלים ללא רישיון. גם מסעדות מציגות את רישיון העסק של המסעדה כרישיון עסק לעריכת אירועים. אלה שנפגעו יודעים – זו בעיה רצינית וזה יכול להיות מסוכן. מקום בלב פועל בצורה מקצועית בכל קנה מידה – לגן האירועים יש רישיון עסק בנפרד מרישיון העסק הייעודי למסעדה. הפרדה זו מבטיחה מקצועיות ואמינות, בטיחות ואחריות.

 

מקום לבריתה ברעננה

 

בתור מקום לבריתה ברעננה שמשרת קהל נרחב, במקום בלב ברעננה ניתן למצוא תפריטים מגוונים המבוססים על אוכל בייצור מקומי. במקום תיהנו מאירועים שיכולים להיות שקטים, ללא מוזיקה רועשת, ויש לכם אפשרות להזמין די ג'יי או להשמיע מוזיקה לפי בחירתם. במקום בלב מלווים את האירוע, את הברית או את הבריתה, מכל הלב ועם כל הנשמה. 

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575