צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונות קטנות

"חתונה"- טקס הכניסה בברית הנישואים. אחד הרגעים המרגשים בחייו של אדם.

 

חתונה קטנה עד 100 איש   חתונה קטנה עד 150 איש   חתונה קטנה עד 200 איש  

חתונה קטנה עד 250 איש  חתונה קטנה עד 300 איש

 

האמרה טוענת שצריך לדעת עם מי להתחתן, אצלנו מוסיפים: וגם היכן להתחתן. להשתלב יחדיו, להתמזג ולהעניק אלו המילים של "מקום בלב". גן של אהבה הממזג טעמים חושים וצבעים ומעניק אנרגיה עצומה לאורחים ולכם.


השילוב המיוחד של אנשים, אוכל, ידע, אהבה גדולה מעניק את התוצאה הטובה ביותר כמעט קרובה לשלמות. להתחתן במקום בלב, זה להתחתן אחרת, שונה, מיוחד בתוך גן אמתי של עצים, צמחים, שתילים ומים. עם חופה על גשר קטן מעל נחל או בתוך גן ירק אורגני בפשטות עצומה המעניקה לכולם חוויה נדירה.

 

"מקום בלב" חתונות קטנות ואינטימיות עד 300 מוזמנים. המקום משתרע על שטח רחב ובו הגלריה לאירועים עד 164 מוזמנים, "המרפסת" עד 50 מוזמנים, "הפורטונה" עד 80 מוזמנים כולל הגינה, וכן הגן כולו לעד 300 מוזמנים.

 

 

מגוון חתונות במקום בלב: חתונה כפרית | חתונה מיוחדת | חתונה אלטרנטיבית | חתונה רומנטית | חתונה אינטימית | חתונה שונה | חתונה שנייה | חתונה הפוכה | חתונת כסף | חתונת זהב | חתונה אזרחית | חתונה רפורמית | חתונה גאה | חתונה חלבית | חתונה צמחונית | חתונה טבעונית | חתונה לא כשרה

 

חתונה קטנה עורכים במקום בלב

 

"מקום בלב" חתונות קטנות ואינטימיות עד 300 מוזמנים. המקום משתרע על שטח רחב ובו הגלריה לאירועים עד 164 מוזמנים, "המרפסת" עד 50 מוזמנים, "הפורטונה" עד 80 מוזמנים כולל הגינה, וכן הגן כולו לעד 300 מוזמנים.

אף על פי שבחתונה קטנה יש פחות מוזמנים ופחות אורחים, לא פחות קל לארגן אותה כך שהתוצאות יהיו מיוחדות ויוצאות דופן. כדי שחתונה קטנה תקצור שבחים ותותיר זיכרונות נעימים בלב המשתתפים בה, בראש ובראשונה יש למצוא את המקום הנכון. היכן ניתן לערוך חתונות קטנות בשרון? מקום בלב – גן אירועים ליופי של אירוע.

  

אירועי בוטיק בטבע

 

מקום בלב מציע אפשרות לערוך חתונות קטנות בשרון שניתן להגדיר אותן כאירועי בוטיק בטבע. ולא רק אירועים ממש קטנים ניתן לקיים במקום. מארגנים חתונה קטנה? ניתן למצוא את הפתרון לאירוע מצומצם באווירה רחבת ידיים וירוקה.

צוות העובדים של מקום בלב ידאג לאירוע בסדר גודל כזה עם מיטב הפינוקים ועם תפריט מצוין, המבוסס על הכנה במקום ועל חומרי גלם מובחרים שחלקם הגדול אורגני ומגודל במקום. במקום בלב דואגים לחניה בשפע ובחינם ולקבלת פנים ביחס אישי.

 

חתונה קטנה עד 100 איש

 

גם אתם מסכימים שלא כל חתונה צריכה להיות המונית, אבל יחד עם זאת סבורים כי כל חתונה צריכה להיות מאוד מיוחדת? גם חתונה עד 100 איש יכולה להיות קסומה כאשר עורכים אותה במקום הנכון, לפי טעמכם ובלי להתפשר. במקום בלב, גן מרהיב ומטופח, תמצאו אווירה טבעית ונעימה ושירות מכל הלב. יש לנו ניסיון באירועים קטנים עד 100 איש ולכן אצלנו תקבלו את הטוב ביותר.

 

חתונה קטנה עד 150 איש

 

אינכם רוצים להיות כמו כולם? מרגישים שחתונה גדולה מאבדת לא מעט מהאיכות שלה? מסתבר שאינכם לבד. חתונה עד 150 איש כבר איננה מאורע נדיר – וכאשר ניתן לקיים חתונה כזאת של עד 150 איש גם בגן אירועים מקסים, מקבלים אירוע בדיוק כמו שחלמתם, כמו שתמיד רציתם. לעריכת אירועים עד 150 איש צרו עמנו קשר.

 

חתונה קטנה עד 200 איש

 

לצד חתונות המוניות או גדולות מאוד ולצד חתונות שבהם כ-100 מוזמנים בלבד, ניתן בהחלט לערוך גם חתונה עד 200 איש. מהו סוד ההצלחה של אירוע כזה? הסוד טמון, כמובן, במיקום. גן איכותי שיכול להכיל מספר זה של אורחים ולהציע אווירה מצוינת יאפשר ליהנות מאירוע מקסים ומחוויה של פעם בחיים. "מקום בלב" הוא הבחירה האידיאלית לעריכת אירוע קטן עד 200 מוזמנים.

 

חתונה קטנה עד 250 איש

 

מחפשים מקום לחתונה לא קטנה ולא גדולה? מסתבר שגם חתונה עד 250 איש ניתן לקיים בגני אירועים, בתנאי שמוצאים את המקום הנכון. מקום בלב, גן אירועים מטופח שמקיים גם אירועים קטנים ובינוניים, יתאים לכם כמו כפפה ליד – כי גם לכם מגיע לחגוג חתונה שתהיה אירוע שייזכר לנצח. במקום בלב תוכלו לערוך מגוון אירועים קטנים עד 250 מוזמנים

 

חתונה קטנה עד 300 איש

 

בגן האירועים המקסים מקום בלב מקיימים אירועים שעושים חם ונעים בלב. במקום ניתן לקיים ללא קושי חתונות קטנות ובינוניות באווירה נעימה, טבעית וירוקה. מתכננים חתונה עד 300 איש וברור לכם שלא תתפשרו על האווירה? בואו לבקר במקום בלב לעריכת אירועים עד 300 איש וגם אתם תתאהבו ותתרשמו מהשירות, מהיופי ומהאווירה.