צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה אלטרנטיבית

מעוניינים בחתונה מקורית? במקום בלב ברעננה ישמחו להעניק לכם חתונה אלטרנטיבית יוצאת דופן

 

מקום בלב נמצא באזור נגיש מאד ברעננה, עם חניה חינם. כבר כשנכנסים למתחם מבינים שהוא שונה מכל מה שלמדנו להכיר. המתחם מבטא במידה רבה את החיבור לטבע, עם צמחייה מקומית שתורמת ליופי של המקום. העיצוב של מקום בלב הוא מוקפד מאד, כשהאווירה שמתקבלת בו בכל אירוע היא אינטימית ושמחה במיוחד. במידה רבה, המקום מתאים לאנשים שמחפשים בנרות מקום לאירוע בטבע, או שהיו שמחים אילו הייתה להם גינה שהם יכולים לערוך בה חתונה כפרית (מה שכמובן אינו אפשרי עבור רוב הישראלים).

 

 

 

חתונות אלטרנטיביות מיוחדות

 

המונח "אלטרנטיבי" מזוהה עם כל מה ששונה ושחורג מהנוסחאות המקובלות שאנחנו מכירים. יש תחומים בהם המונח הוא המועדף על ידי קהל היעד, כאשר תחום האירועים בכלל והחתונות בפרט עונה על ההגדרה הזו בדיוק. השאיפה של רבים כיום היא לערוך חתונה אלטרנטיבית שתהיה מקורית, מיוחדת ובעלת פוטנציאל גבוה פי כמה להיות מוצלחת. אחרי הכל, כשכל אדם מוזמן למספר חתונות לפחות בשנה, זה לא פשוט ליצור עבורו אירוע שיצליח להתבלט באטרקטיביות שלו מעל כל השאר.

 

יש לא מעט דרכים ליצור חתונות אלטרנטיביות, אבל מעל כולן עומדת בחירה נכונה של מקום לעריכת האירוע. הפתרון שלכם נמצא ב"מקום בלב", מתחם אירועים בשרון.

 

בחתונה אלטרנטיבית כל האלמנטים צריכים להיות אלטרנטיביים

 

ההיבט האלטרנטיבי של מקום בלב בא לידי ביטוי גם בתפריט האוכל שלו, שמצליח להיות משובח וגם לחדש עבור האורחים באותה מידה. התפריט הוא ברובו אורגני ועשוי ממוצרים משובחים (המוצרים עצמם כשרים), מה שמרכיב מנות טעימות ובלתי נשכחות. המנות מוכנות באופן מקומי, במטרה לחרוג מאותם מתכונים שנראים כאילו הם חוזרים על עצמם בשינויים מינוריים בין חתונה אחת לאחרת.

 

למען השקט הנפשי שלכם, מקום בלב מחזיק ברישיון מלא הן למסעדה והן לאירועים. לאירוע אחר ובלתי נשכח – בחרו במקום בלב.