צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה אזרחית

לאחר החתונה הרשמית בחו"ל, בואו למקום בלב לעריכת מסיבת החתונה האזרחית באווירה כפרית ואינטימית

 

מקום בלב הוא גן אירועים הממוקם ברעננה. הוא מתאים לאירועים קטנים מכל סוג, לרבות החתונות האזרחיות למיניהן. המקום מציע אווירה פתוחה ואינטימית, שנובעת גם מן החיבור ההדוק לטבע המאפיין אותו. בתחומי מקום בלב יש צמחיה למכביר, שמהווה יופי של תפאורה לחתונה. מי שהיה שמח להחזיק גינה פרטית משלו ולערוך בה את החתונה, יוכל בוודאי לקבל מענה מקיף למבוקשו בעזרת מקום בלב. לצד זה ניתן לבחור באלמנטים שונים להשלמת האווירה, על פי רצונות בני הזוג: קיום טקסים אלטרנטיביים, מוזיקה נעימה שתנוגן כל העת (יש אפשרות להזמין תקליטן) וכן הלאה.

 

 

 

חגיגת חתונה אזרחית בישראל

 

חתונות אזרחיות נפוצות כיום בישראל הרבה יותר מאשר בעבר. אף על פי שמבחינה הלכתית אי אפשר להתחתן כיום אזרחית בישראל, רבים כן בוחרים לעשות זאת: הם מתחתנים באחת המדינות המאפשרות חתונה אזרחית מעבר לים, ומציינים את האירוע – בצורה רשמית יותר או פחות – בחגיגה גדולה בישראל.

 

עריכת חתונה אזרחית אינה דבר של מה בכך, גם מכיוון שבניגוד לחתונות מסורתיות אין כאן בהכרח נוסחה חד משמעית שנהוג ללכת על פיה. אלו הן חדשות טובות מאד מבחינתם של בני הזוג, המחפשים לערוך חתונה שונה, מכיוון שהן מגדילות את הסיכויים שהערב המאושר שלהם יהיה מיוחד באמת. בייחוד אם הם בוחרים ב"מקום בלב" לקיים בו את האירוע.

 

חתונה אזרחית ברמה גבוהה

 

הצלחה של אירוע נובעת מכך שכל האלמנטים בו יהיו ברמה גבוהה, וישתלבו יחדיו לכדי מארג מושלם. האוכל מקבל תמיד תפקיד מרכזי, כשבמקרה של מקום בלב ניתן להיות רגועים ביחס אליו. היתרון הראשון הוא שמדובר במנות מקוריות: האוכל במקום בלב מוכן במקום, כאשר רוב המאכלים הם אורגניים. המוצרים עצמם הם משובחים וגם כשרים, כשהתוצאה היא תפריט המתאים למכנה המשותף הרחב ביותר של האורחים הרוצים חתונה מיוחדת ולא שגרתית.