צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה חלבית

במקום בלב תוכלו לערוך חתונות חלביות עם טוויסט מיוחד

  

הבחירה של מקום לאירוע חשוב תמיד, ועל אחת כמה וכמה במקרה של חתונה חלבית – פשוט כי רוב המקומות שמציעים מנות חלביות אינם מסוגלים להפיק תפריטים שלמים וטעימים. מקום בלב, לעומת זאת, מתמחה בעריכת חתונות חלביות עם "טוויסט" של ממש.

 

דרישה עולה וגוברת לחתונות חלביות 

 

יש אנשים שעבורם חתונה אינה יכולה להיות שלמה ללא סטייק אנטריקוט, בתקווה שהוא יהיה איכותי ועסיסי. בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר אנשים שהציפיות שלהם מהחתונה שהם מגיעים אליה הן שונות בתכלית. האחוז ההולך וגדל של צמחונים באוכלוסיה, כמו גם השאיפה לגוון ולחרוג מהנוסחאות המקובלות, מביאים לדרישה משמעותית כיום לחתונות חלביות.

 

הדרישה: תפריט עשיר, בריא ובעיקר – טעים

 

מקום בלב הוא גן אירועים ברעננה, שמציע בנקודת ההתחלה לוקיישן אידיאלי ונגיש עם חניה חינם לרוצים לערוך חתונות קטנות וקסומות. בגזרה הקולינרית, אנשים הבוחרים לקיים בו את החתונה שלהם בהחלט יכולים להיות מרוצים. הייחוד של מקום בלב בא לידי ביטוי בחיבור המובהק שלו לטבע, אותו ניתן לראות הן בתפאורה הטבעית והן באוכל. רוב האוכל המוגש במתחם הוא אורגני במהותו, מה שאומר באופן כמעט אוטומטי שהוא בריא יותר וגם מיוחד ביחס לכל מה שאנחנו מכירים. כך, למשל, נעשה שימוש בתבלינים, בעשבי תיבול, בפירות ובירקות אשר גדלים במקום. התוצאה היא טעם אותנטי והרגשה של טריות בכל ביס וביס.

 

חתונה חלבית באווירה כפרית

 

במקום בלב מצויים גם יתר הרכיבים שיכולים להפוך חתונה למושלמת, בלי קשר לסוג התפריט המוגש בה. העיצוב של המקום ראוי לציון, וגם בו יש דגש על החיבור לטבע, כאמור. האווירה במקום בלב נוטה להיות ביתית ואינטימית מאד, אידיאלית למעוניינים לערוך חתונה כפרית. מי שמעוניין באירוע שקט יחסית יוכל לעשות זאת בקלות, כשמנגד יש גם אופציה להזמין תקליטן. לכך יש להוסיף רישיון עסק הן למסעדה והן לאירועים, שתורם עוד יותר לשקט הנפשי של אלה הבוחרים במקום בלב על מנת לקיים את החתונה שלהם.