צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה שונה

נמאס לכם מחתונות שגרתיות? במקום בלב תוכלו לערוך חתונה שונה ומגוונת במיוחד

 

יש לא מעט דברים שהופכים את מקום בלב למקום בו חתונה שנערכת נוטה להיות שונה מכל מה שהאורחים שלכם ואתם מכירים. זה מתחיל עם התפריט של מסעדת המקום, שנחשב הן לאיכותי והן למיוחד. החידוש כאן הוא שהתפריט הוא אורגני ברובו, ולכן מציע מנות שסביר להניח שהאורחים לא נתקלו בהן – זאת להבדיל ממנות החתונה ה"מסורתיות", שהן בבחינת אותה המנה בשינוי הצלחת. האוכל מוכן במקום והמוצרים עצמם הם כשרים, גם אם המתחם אינו מחזיק בתעודת כשרות מכיוון שהוא עובד בשבת.

  

 

כל הסיבות לערוך חתונה שונה

 

כל ישראלי מוזמן למספר חתונות לפחות בשנה קלנדרית. עם כל הרצון לשמוח וליהנות בכל אחת מהן, יש כאן סיכוי שהוא בבחינת צרות צרורות עבור מארגני החתונה וכוכבי הערב: החשש שהאירוע שלהם יהפוך במידה רבה להיות שגרתי, לא יחדש דבר לאורחים ואף יהיה שחוק ומשעמם. זוהי מלכודת שכל חתונה עלולה ליפול אליה, אלא אם החתן והכלה מחליטים מראש להשקיע את המחשבה ביצירת חתונה שונה באמת.

 

חתונות שונות במקום בלב – כך זה מתבצע

 

אבל איך בדיוק עושים את זה ויוצרים חתונה מיוחדת? בחירה של מקום מיוחד לאירוע היא הצעד המרכזי והחשוב ביותר. מקום בלב עונה על ההגדרה הזו בדיוק.

 

המפתח להצלחת אירוע ולהפיכת חתונה לשונה נמצא בפרטים הקטנים, שגם הם מקבלים מענה מלא דרך מקום בלב. המקום מעוצב לעילא ולעילא, עם המון הפתעות אסתטיות ועם דגש ניכר שמקבלת הצמחייה המקומית. ריבוי הצמחייה מסביר מדוע המקום מתאים במידה לאנשי טבע שאין להם גינה (בטח לא כזו שאפשר לערוך בה אירועים וחתונות כפריות), אבל הם רוצים כזו ביום המאושר בחייהם.

 

חתונה שונה ומיוחדת במינה

 

מעל הכל, האווירה במקום היא ייחודית, אינטימית ושמחה, מה שלמרבה הצער אי אפשר לומר על כל מקום שמאפשר כיום עריכת אירועים בישראל. בחירה במקום בלב תבטיח שכבר בנקודת ההתחלה תוכלו להבטיח שהחתונה שלכם תהיה שונה ומיוחדת במינה.