צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה גאה

אם אתם מחפשים מקום לערוך בו חתונות גאות, בואו למקום בלב. אנו פתוחים וערוכים לכל סוגי החתונות

 

מקום בלב הוא מקום לאירועים הממוקם ברעננה, באזור נגיש ונוח להגעה המציע גם חניה חינם. במקום ניתן לערוך אירועים מכל סוג, והוא מקבל בזרועות פתוחות את בנות ובני הקהילה הגאה על כל גווניה, המוזמנות ומוזמנים לערוך בו חתונה גאה. המקום מציע תשתית אידיאלית לקיום אירוע באווירה אינטימית ופתוחה, כמצופה מאירועים מהסוג הזה. במקום בלב העיצוב עובד שעות נוספות, ויש בו דגש על אלמנטים טבעיים. הצמחייה הטבעית מקיפה את המתחם מכל עבר, עם הפתעות עיצוביות המסתתרות בפינות השונות של המתחם.

 

 

 

על מקום בלב ועל ההתאמה שלו לחתונות גאות

 

אנחנו חיים בעידן פתוח מאד, שבו מה שהיה בעבר טאבו הופך ללגיטימי ואף לנפוץ במיוחד. אחת העדויות הניצחות לכך היא המספר ההולך וגובר של חתונות בין בני אותו מין הנערכות בישראל. חתונות גאות נחשבות כיום לפופולאריות יותר מאי פעם, והן מצריכות התייחסות שונה ביחס לחתונות "מסורתיות". מהו המקום בו מומלץ לבחור כדי לערוך חתונה שונה שתהיה מיוחדת מכל הבחינות? כמובן שהתשובה לשאלה היא "מקום בלב" ברעננה, בו תוכלו לערוך כל חתונה שתרצו, כולל חתונה גאה.

 

 

גם בחתונה גאה שמים דגש על התפריט 

 

כל חתונה, בין אם גאה ובין אם לא, נמדדת במידה רבה באוכל המוגש בה לאורחים. גם מהבחינה הזו הזוגות שבוחרים במקום בלב להיות המקום בו ייערך הערב המאושר שלהם יכולים להיות מאושרים. התפריט במקום הוא מגוון וייחודי, עם רוב מוחלט של מזונות אורגניים. האוכל מוכן במקום באמצעות חומרי גלם משובחים. האוכל ממוצרים כשרים, אם כי המקום עצמו אינו מחזיק בתעודת כשרות (הוא פועל בשבת).

 

עוד דבר שמקבלים הזוגות שבוחרים לערוך חתונות גאות במקום בלב הוא יחס חם ואישי של אנשי המתחם. היחס הזה חשוב במידה רבה במקרה של חתונות אלטרנטיביות מהסוג הזה, שבהן החששות של כל אחד מבני או בנות הזוג עלולים להיות גבוהים אפילו יותר ביחס לחתונות המסורתיות יותר. אנשי מקום בלב מלווים את הזוגות לכל אורך הדרך – גם ברגעים המרגשים של ערב החתונה עצמו, כמובן.