צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

חתונה אינטימית

במקום בלב תוכלו לערוך חתונות אינטימיות באווירה כפרית עד 300 מוזמנים

 

אם חתונה גדולה אינה לטעמכם, אם חתונה מרובת משתתפים אינה נראית לכם הדרך הנכונה ובוודאי שלא היחידה – אתם לא לבד. יותר ויותר זוגות מחליטים שעבורם חתונה אינטימית היא האפשרות הטובה ביותר. היכולת לבוא בברית הנישואין בטקס שאיננו רב משתתפים מביאה עמה אווירה שלווה יותר, נופך רגוע יותר ובוודאי גם אישי יותר. כדי שהחתונה תהיה מוצלחת, כדי שתרגישו במיטבכם וכדי שכל המוזמנים ייהנו – כדאי לבחור לוקיישן מוצלח. מקום בלב – המקום הנכון לאירועים אינטימיים. בגלל הגן, בגלל האווירה, בגלל השירות ובזכות התפריט.

 

אירועים בגודל הנכון בשבילכם

 

לא רק חתונות גדולות אפשר לערוך בגן מקסים ומלא ירק. גם חתונות אינטימיות אפשר בהחלט לקיים בגני אירועים, בתנאי שהללו מתוכננים במיוחד לאירועים אינטימיים. גן גדול ורחב ידיים מדי לא יהיה נכון, אפילו אם בעלי המקום יהיו מוכנים לקיים בו אירועים למספר משתתפים קטן. במקום בלב תכננו גן ירוק ופורח בדיוק בגודל הנכון על מנת שיתאים במיוחד לחתונות האינטימיות. אין כמו חתונה כפרית ואינטימית בלב הטבע. 

 

גן אירועים מיוחד ואינטימי

 

 

עיצוב הגן בנוי באופן כזה שניתן לקיים אירוע בכל שטחו או רק בחלקו. למעשה, מקום בלב מחולק לשני עסקים נפרדים בתכלית – גן אירועים ומסעדה. כל מקום הינו נפרד לחלוטין ומעסיק צוות עובדים נפרד. כל אחד מהם מציע תפריט נפרד, אירוח שונה ואופי אחר. איזה סדר גודל של אירועים אינטימיים ניתן לערוך שם? חתונות קטנות ל-50 איש או ל-100 אורחים, חתונות ל-150 מוזמנים או ל-200 קרובים וחברים. יש גם אפשרות לאירועים של 300 איש, אך לא מעבר לכך.

 

במקום בלב תמצאו את כל הקריטריונים לחתונה אינטימית מוצלחת

 

חתונה אינטימית במקום בלב כוללת תפריט מושקע המורכב ממנות שמכינים במקום. חתונה כזאת כוללת חניה בשפע ומוזיקה נעימה. הגן הינו בעל רישיון עסק, וכך גם המסעדה (יש רישיון עסק נפרד). ובעיקר – במקום בלב מבינים את ה"ראש" של כל לקוח, ומסייעים להפיק את האירוע הנכון לכל אחד.