צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה לא כשרה

מעטים המקומות שמוכנים לערוך אצלם חתונה לא כשרה. מקום בלב פתוח בשבת ישמח לארח אתכם לכל חתונה ואירוע שרק תרצו

 

חתונה הנערכת במקום בלב מוגדרת במידה מסוימת בתור חתונה לא כשרה על רקע עובדה אחת שאינה מפריעה לרוב האנשים, כאמור: המקום פתוח גם בשבת. זו הסיבה לכך שהוא אינו מחזיק בתעודת כשרות. האם זה מהווה חיסרון? רוב האנשים שמעוניינים לערוך אירוע יטענו שלא. בעיקר על רקע העובדה שידוע כיום הצד הבעייתי של תעודות הכשרות, האופן הלא ממש אחיד שבו הן ניתנות לעיתים והעובדה כי מדובר לעיתים בתעודה שאינה אומרת יותר מדי על המקום בפועל.

 

 

חתונה כשרה או לא?

 

שאלת הכשרות נשאלת במידה זו או אחרת כמעט בכל חתונה. לכל זוג יש דרישות משלו, שתלויות במידה רבה במאפייני המשפחות שלהם. יש זוגות שיעדיפו מקומות כשרים מ-א' ועד ת' ואפילו כשרים למהדרין, ולעומתם קיים מספר הולך וגדל של זוגות שחשוב לו שהאוכל יהיה כשר – אבל מעבר לכך הדרישות שלהם מרוככות יותר, וגם זוגות שאינם מייחסים לעניין הכשרות חשיבות מיוחדת. רבות מהחתונות הנערכות כיום הן חתונות לא כשרות במלוא מובן המילה, אבל הדבר אינו פוגע בלגיטימיות שלהן, ובהחלט לא בהנאה שהן מסבות לכל המשתתפים.

 

חתונות לא כשרות (בערך) במקום בלב

 

הדבר החשוב ביותר ביחס לשאלת הכשרות של מקום מסוים הוא האוכל שהמוגש בו. מהבחינה הזו, מקום בלב מעניק למארגני האירוע שקט נפשי של ממש: כל המוצרים במקום כשרים. האוכל ראוי לאזכור חיובי נוסף על רקע העובדה שהוא מיוחד ושונה ממה שלמדנו להכיר בתחום האירועים. התפריט של מקום בלב הוא ברוב רובו אורגני, ומוכן במקום. כל מנה מהווה חגיגה של מראות, ריחות ובעיקר טעמים, והתוצאה היא שונה מכל מה שלמדנו להכיר.

 

חתונה לא כשרה במקום פתוח בשבת

  

אומנם האוכל המוגש במקום בלב הוא כאמור ממוצרים כשרים, אך המקום פתוח בשבת ומתאים לזוגות המעוניינים להמשיך את החגיגה גם לאחר כניסת השבת, מה שלא מתאפשר במקומות רבים אחרים. מעבר לשאלת הכשרות, אפשר להבין מדוע מקום בלב הוא כתובת אידיאלית לחתונות מיוחדות: המקום מבטא את החיבור לטבע, לרבות צמחייה למכביר, ומאופיין באווירה ביתית ואינטימית.