צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה רפורמית

לא כל מקום ערוך לחתונות רפורמיות. במקום בלב ברעננה תקבלו את כל הקריטריונים לחתונה רפורמית מוצלחת

 

במקום בלב נערכות מדי שנה אינספור חתונות שונות, לרבות כאלו המוגדרות כרפורמיות. המקום מציע תשתית מקיפה שיכולה להביא לכך שהאירוע יהיה מוצלח מאד, ובעיקר מקורי. התפאורה שמאפיינת אירועים הנערכים במקום בלב היא ייחודית מאד, עם שלל צמחים, מים ואלמנטים אסתטיים אחרים. כל אלה מביאים לאווירה שהיא מצד אחד ביתית (מי שעורך אירוע ירגיש כאילו הוא מקיים אותו בגינה הפרטית שלו), ומצד שני – פתוחה ואינטימית. אווירה זו מתאימה מאד לאירועים רפורמיים, שהם רשמיים פחות וגם מעניקים מרחב תמרון רחב יותר. פלוס אחר הוא האוכל המוגש במקום בלב, אוכל המוכן במקום באמצעות חומרי גלם משובחים. רוב האוכל במקום הוא אורגני, ולכן בריא וגם שונה מהמנות הדי מוכרות ושחוקות של עולם האירועים.

 

 

המקום המושלם לחתונה רפורמית

 

זוגות ישראלים רבים שמעוניינים להתחתן מבינים שהם אינם יכולים לעשות את זה כ"דת משה וישראל", למשל עקב דרישות מחמירות של גורמי הדת בישראל. אחרים מעוניינים מראש, מסיבות שונות, שלא להכניס יותר מדי אלמנטים דתיים אורתודוקסיים ביום המאושר שלהם ולערוך חתונה מיוחדת. אחת ההשלכות של הדבר היא העלייה בפופולאריות של חתונות רפורמיות.

 

גם אתם מעוניינים לערוך חתונה רפורמית, ומחפשים מקום שתוכלו לסמוך עליו שיפיק עבורכם את האירוע המושלם? מקום בלב הוא מקום לאירועים בשרון, שלמרבה השמחה עונה על ההגדרה הזו.

 

תפריט ממוצרים כשרים במקום פתוח בשבת

 

מקום בלב אינו מחזיק בתעודת כשרות (המקום פתוח בשבת), אבל האוכל בו הוא ממוצרים כשרים. יש רישיון עסק תקף לאירועים, מה שאינו מובן מאליו: מסעדות רבות כיום מקבלות רישיון עסק אך ורק למסעדה ומציגות אותו כרישיון לאירועים, אך לא מקום בלב. עובדה זו תורמת עוד יותר לשקט הנפשי של האנשים שבוחרים בו להיות המקום בו ייערך הערב המאושר שלהם, ומורידה את מפלס הלחץ בערב החגיגי והמיוחד שלהם.