צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה הפוכה

ב"מקום בלב", אחד ממתחמי האירועים המובילים באזור השרון, מתמחים בעריכת חתונות הפוכות, כמו כל סוג אחר של אירוע

 

מקום בלב הוא גן אירועים ברעננה שמשנה את חוקי המשחק בתחום ושמאפשר לערוך חתונות הפוכות ברמה המוצלחת ביותר שיש. המתחם מציע תחושה ביתית, שהיא דרישת חובה בהרבה מאד חתונות, לצד מפגש בלתי מתווך עם הטבע. הצמחייה במקום מהווה חלק מרכזי מהעיצוב שלו, והאוכל מוכן במקום והוא אורגני בחלקו הגדול. האוכל עצמו הוא ממוצרים כשרים, אך למתחם אין תעודה מכיוון שהוא פתוח בשבת. לרשות באי הגן עומדת חניה חינם.

 

 

 

מה מיוחד בחתונה הפוכה?

 

חתונה הפוכה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרנדים המשמעותיים בתחום האירועים בישראל, מה שאינו מפתיע על רקע הרצון של רבים לחדש ולשנות את הנוסחאות המקובלות של האירוע. ברמת ההגדרה תהיה זו חתונה שמתחילה עם הארוחות, כשרק לאחר מכן מגיעים טקס החופה ושלב הריקודים הבלתי נמנע. לחתונה מיוחדת זו יתרונות מגוונים, למשל העובדה שהאורחים אינם צריכים להיות רעבים כמעט כל הערב, ההתחשבות באנשים המבוגרים או האווירה שנוטה להיות משוחררת, פרועה ואינטימית הרבה יותר.

 

חתונה הפוכה מ- א' ועד ת'

 

בחתונה הפוכה הרצון של רבים הוא לחדש ולגוון את הנוסחאות השחוקות, במטרה ליצור אירוע שהוא באמת ובתמים חד פעמי. מקום בלב מציע את האפשרות הזו עם הבטחה למלא את רצונות הלקוחות, לתכנן את האירוע בהתאם למאפיינים שלהם ושל אורחיהם, להעניק ליווי מקיף של חתני השמחה בערב המאושר שלהם ועוד.

 

 

מה מציע מקום בלב?

 

מקום בלב הוא מתחם לאירועים קטנים בשרון שבו אירועים מתנהלים ביעילות מירבית. צוות העובדים של המקום הוא מיומן ומקצועי, כאשר להבדיל ממקומות אחרים, כאן מדובר בעובדים מקצועיים שעוסקים רק בתחום האירועים. פלוס אחר, שאי אפשר לזלזל בו כלל וכלל במצב הדברים הנוכחי בישראל, הוא שלמקום בלב יש רישיון עסק לעריכת אירועים.