צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה רומנטית

מקום בלב ברעננה הוא פנינה קסומה, אידיאלי לעריכת חתונות רומנטיות אינטימיות

 

הלוקיישן הוא אחד החשובים ליצירת חתונות רומנטיות, כשמקום בלב מאפשר לסמן "וי" גדול מהבחינה הזו. הוא נמצא באזור יפה ונגיש מאד ברעננה, מציע חניה חינם ומעוצב באופן שימשוך תשומת לב חיובית כבר מרגע הכניסה אליו. המקום מבטא במידה הרבה ביותר את החיבור לטבע ומציע צמחיה מקומית והרבה הפתעות עיצוביות לאורך הדרך, כיאה לחתונה כפרית רומנטית. זה לא מפתיע שאירועים הנערכים בו מתאימים לאנשים שחולמים לערוך את הערב המאושר שלהם בגינה מוריקה ועמוסת צמחים, ממש כמו בסרטים.

 

 

כל החומרים שמהם עשויה רומנטיקה

 

רומנטיקה היא אחת מדרישות החובה בכל חתונה באשר היא, כיאה לאחד הערבים שאמורים להיות המרגשים והחשובים ביותר בחייו של האדם. במיוחד כשמדובר בחתונה המתקיימת במקום לאירועים בשרון. אלא שמעבר להגדרה הבסיסית של חתונה, צריך "לעבוד" לא מעט כדי ליצור חתונה שתהיה רומנטית במלוא מובן המילה.

 

התמונה הופכת לפשוטה פי כמה כאשר בוחרים היטב מקום בו ייערך האירוע המאושר הזה, ובעיקר כשבוחרים ב"מקום בלב" – אחד ממתחמי האירועים המיוחדים וגם המובילים באזור השרון. אז למה חתונות הנערכות בו נוטות להיות רומנטיות מ-א' ועד ת'?

 

אווירה רומנטית ואינטימית בחתונה רומנטית במקום בלב

 

חתונה רומנטית היא אירוע שבו כל המרכיבים מתחברים יחדיו לכדי ערב מוצלח. כדי שהאירוע יהיה רומנטי הוא צריך להשרות אווירה ביתית ואינטימית, וגם את זה מספק מקום בלב. ניתן לערוך בו חתונה עם מוזיקה שקטה ורומנטית – לפחות ברוב שלבי הערב – ולצד זה לשכור גם את שירותיו של תקליטן ולהשמיע מוזיקה שאתם בוחרים. תפריט האוכל במקום אף הוא ראוי לציון. התפריט הוא אורגני בחלקו הגדול, המוצרים עצמם משובחים (וגם כשרים) והמנות מיוחדות ושונות מאלו שחוזרות ומופיעות כמעט תמיד בחתונות.

 

אם מוסיפים לכך את היחס החם של אנשי המקום ואת הרצון שלהם ליצור את החתונה הרומנטית בהתאם לרצונותיהם של בני הזוג, מבינים מדוע אין עבורכם הרבה בחירות טובות יותר מאשר מקום בלב.