צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה שנייה

מחפשים מקום אינטימי ומיוחד לחתונה שנייה? בואו למקום בלב

 

מקום בלב ממוקם ברעננה, באזור יפה ונגיש עם חניה חינם (מה שאינו מובן מאליו באזור המרכז והשרון). זהו מקום לאירועים קטנים בשרון המחזיק ברישיון מלא לאירועים. הוא מציע אווירה אינטימית לאורחים, אווירה שעולה בקנה אחד עם דרישת חובה של לא מעט אנשים ביחס לחתונה שלהם: שהחתונה תהיה צנועה יותר ואינטימית יותר מאשר החתונה הראשונה, גם משום שהיא נערכת לרוב בגילאים מאוחרים יותר של חתן וכלת השמחה. כך, למשל, המקום מציע את האופציה לערוך אירועים ללא מוזיקה רועשת מדי, אם כי הלקוחות יכולים גם לבחור להביא די ג'יי מטעמם או לנגן מוזיקה שהם דואגים לה (נניח, דיסק אהוב של שירים מהבית).

 

 

כל התשובות בדרך לאירוע המושלם

 

 

בעולם אוטופי, חתונה הייתה אירוע חד פעמי באמת. אבל למרבה הצער, אנחנו חיים בעידן בו הגירושין נפוצים עד מאד, עם נתונים לא מעודדים שמצביעים על כך שאחד מבין שלושה זוגות בישראל מתגרש בשלב מסוים.

 

במצב הדברים הזה, חתונה שנייה של אדם היא בהחלט בגדר אפשרות. זוהי חתונה שיכולה להיות שמחה ומוצלחת לא פחות מאשר זו הראשונה, אבל מנגד כוללת בתוכה מספר דגשים שמבליטים אותה. המקום לערוך בו חתונות שניות, כמו גם אירועים מסוגים אחרים, הוא מקום בלב, מקום לאירועים קטנים בשרון.

 

במקום בלב שמים דגש על כל הפרטים הקטנים בחתונה שנייה

 

מקום בלב שם דגש על עיצוב מוקפד, ולצד זה על העצמת החיבור לטבע – דבר שבא לידי ביטוי בצמחייה העשירה הנמצאת במקום וגם בתפריט האוכל שלו. מקום בלב מציע אוכל משובח שהוא בחלקו הגדול אורגני, ולכן מספק מענה לקבוצה הולכת וגוברת של ישראלים המחפשים בנרות תפריט שכזה לאירוע שלהם. התפריט המשובח מאפשר אף לחרוג מהנוסחאות המוכרות והדי שחוקות של תחום האירועים, שלפיהן פעמים רבות האורחים יודעים בדיוק מה הם יקבלו בכל מנה ולקבל חתונה אלטרנטיבית מיוחדת במינה.