צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונת כסף

בשביל אירוע מיוחד כמו חתונת כסף צריך מקום מיוחד. מקום בלב ברעננה הוא מקום קסום לאירועים מיוחדים בדיוק כמו שאתם צריכים

 

במקום בלב מתמחים באירועים מיוחדים ויודעים לעזור בהפיכת כל אירוע ליחיד במינו. מצד אחד, מקיימים במקום חתונות בוטיק לצעירים. מצד שני – מלווים חתונות כסף לזוגות הוותיקים יותר. במקום בלב לומדים להכיר כל לקוח וכל זוג, מהו הטעם שלהם ומה הם מחפשים. רוצים את האווירה הירוקה, הטבעית והשלווה של גן פורח ומזמין? במקום בלב תמצאו גן מקסים ומלא חיים, מקום מלבלב ופורח שישמש מסגרת מתאימה לאירוע שאתם עורכים. אירוע קטן ואינטימי ל-50 איש? זה בהחלט אפשרי. אירוע ל-100 מוזמנים? אין בעיה. חוגגים עם 200 או 300 איש? אצלנו יש מקום לכולם.

 

 

בחתונת כסף במקום בלב יש מקום לכולם

 

לא פשוט כלל לתחזק זוגיות ארוכת שנים. לא קל לעבור ביחד את החיים עם בן או בת זוג, לכבד, לאהוב, להוקיר ולדאוג. עבור אותם הזוגות שחיים יחדיו שנים רבות, ראוי לחגוג את הזוגיות ארוכת השנים. כאשר עורכים חתונת כסף אפשר להתרכז כולם יחד, כל בני המשפחה הקרובה וכן חברים קרובים שמכירים לאורך השנים. באירוע שכזה כיף לספר סיפורים וזיכרונות, ולראות מסביב את כל האנשים שאוהבים. מחפשים מקום לחתונת הכסף שלכם? מקום בלב – ככה חוגגים זוגיות ותיקה.

 

מרגישים שמחה בלב

 

חתונת כסף היא לרוב אירוע אינטימי הכולל רק את הקרובים ביותר. לכן זוגות רבים מעדיפים לערוך חתונה זו בחצר הבית שלהם. מקום בלב הוא הפתרון לזוגות שאין להם חצר בביתם והם מחפשים גן אירועים ביתי ומשפחתי בטבע. בתיאום עם בעלי המקום, תוכלו לחגוג את 25 שנות נישואיכם, באווירה של שלווה וטבעית, עם נוף יפה ועם תפריט מצוין. עם מוזיקה נעימה ברקע ועם הרבה שמחה בלב.