צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

חתונת כסף

בשביל אירוע מיוחד כמו חתונת כסף צריך מקום מיוחד. מקום בלב ברעננה הוא מקום קסום לאירועים מיוחדים בדיוק כמו שאתם צריכים

 

לא פשוט כלל לתחזק זוגיות ארוכת שנים. לא קל לעבור ביחד את החיים עם בן או בת זוג, לכבד, לאהוב, להוקיר ולדאוג. עבור אותם הזוגות שחיים יחדיו שנים רבות, ראוי לחגוג את הזוגיות ארוכת השנים. כאשר עורכים חתונת כסף אפשר להתרכז כולם יחד, כל בני המשפחה הקרובה וכן חברים קרובים שמכירים לאורך השנים. באירוע שכזה כיף לספר סיפורים וזיכרונות, ולראות מסביב את כל האנשים שאוהבים. מחפשים מקום לחתונת הכסף שלכם? מקום בלב – ככה חוגגים זוגיות ותיקה.

 

בחתונת כסף במקום בלב יש מקום לכולם

 

במקום בלב מתמחים באירועים מיוחדים ויודעים לעזור בהפיכת כל אירוע ליחיד במינו. מצד אחד, מקיימים במקום חתונות בוטיק לצעירים. מצד שני – מלווים חתונות כסף לזוגות הוותיקים יותר. במקום בלב לומדים להכיר כל לקוח וכל זוג, מהו הטעם שלהם ומה הם מחפשים. רוצים את האווירה הירוקה, הטבעית והשלווה של גן פורח ומזמין? במקום בלב תמצאו גן מקסים ומלא חיים, מקום מלבלב ופורח שישמש מסגרת מתאימה לאירוע שאתם עורכים. אירוע קטן ואינטימי ל-50 איש? זה בהחלט אפשרי. אירוע ל-100 מוזמנים? אין בעיה. חוגגים עם 200 או 300 איש? אצלנו יש מקום לכולם.

 

מרגישים שמחה בלב

 

כדי שתוכלו ליהנות מאירוע לפי טעמכם, חתונת הכסף במקום בלב יכולה ללבוש צורות שונות. ישנה מסעדה טובה מאוד, עם צוות עובדים מיומן שינעים את זמנם ועם מנות שיערבו לחכם של הסועדים. עם זאת, יש גם גן אירועים נפרד לחלוטין, עם צוות נפרד, עם מטבח נפרד, עם תפריט נפרד ואף עם רישיון עסק נפרד. בתיאום עם בעלי המקום, תוכלו לארגן אירוע אינטימי יותר או פחות, באווירה של שלווה וטבעית, עם נוף יפה ועם תפריט מצוין. עם מוזיקה נעימה ברקע ועם הרבה שמחה בלב.