צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

חתונה מיוחדת בשרון

מחפשים מקום לחתונה מיוחדת בשרון? בואו למקום בלב, פנינה קסומה בלב השרון

 

חוויה מפתיעה מצפה לזוגות המתכננים להתחתן בקרוב ואשר מגיעים להתרשם מגן האירועים שנקרא מקום בלב. המקום המדובר, מתחם עטור בצמחייה ירוקה ורעננה, מתגלה כמקום אידיאלי לקיום חתונה מיוחדת בשרון. אם אתם מחפשים מקום ל-500 או ל-1000 אורחים, תוכלו לקיים אירוע סטנדרטי בגן ענקי, אבל אם אתם מחפשים את המקום לעריכת אירוע מקסים ואינטימי שאליו תזמינו 100 אורחים, 150 או עד 300 אורחים, תוכלו ליהנות משירות מיוחד ומאירוח כיד המלך בגן שהוא למעשה גינה קסומה ופורחת, מלאת פינות חמד.

 

חתונה קסומה ומיוחדת במינה

 

חתונות מיוחדות בשרון יכולות להתקיים במסעדות נבחרות או באולמות שונים, אך ללא ספק – גן מקסים יעניך נופך הרבה יותר מתאים לחגיגה עבור מרבית האנשים. כל אלה שיודעים להעריך את החוויה הקרובה אל הטבע, כל מי שאוהב לשבת תחת עץ רענן ורוצה להרגיש את חדוות הטבע באירוע – למקום בלב, מקום לאירועים בשרון, יש הרבה מה להציע.

 

חתונה מיוחדת בשרון במסעדה או בגן אירועים

 

יתכן ששמעתם שמקום בלב הינו מסעדה טובה, יחידה במינה. זה בהחלט נכון, אבל מקום בלב מציע למעשה שתי אפשרויות נפרדות בתכלית. המסעדה נפרדת לחלוטין מגן האירועים, יש לה עובדים משלה, תפריט משלה וסגנון משלה. גן האירועים הינו עסק נפרד לכל דבר, בעל מוניטין משלו, עובדים משלו ואפילו רישיון עסק משלו. גם אם מדובר באותם הבעלים – המסעדה וגן האירועים מציעים אפשרויות שונות ללקוחות ולאורחים. אי אפשר להתבלבל וכל אחד יכול לבחור את מה שמתאים לו.

 

פסטורליות ותפריט טעים להפליא

 

אם משאת נפשכם היא לקיים חתונה מיוחדת בשרון, מקום בלב יציג בפניכם תפריט מעולה: הכל מוכן במקום, טרי, טעים ומיוחד. במקום תמצאו חניה חופשית ובחינם. בזכות ההתמקדות אך ורק באירועים קטנים, ניתן להציע אירועי בוטיק ולא עוד אירועים המוניים המתחפשים לאירועים קטנים.