צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה טבעונית

מקום בלב הוא גן אירועים ומסעדה ברעננה, שלוקח חתונות טבעוניות (ואירועים טבעוניים כמכלול) מספר צעדים קדימה

 

למרות הדרישה הגבוהה למנות טבעוניות, אין כיום אופציות רבות בישראל לערוך אירועים על טהרת האוכל הטבעוני. מקום בלב מוכיח שהדבר אפשרי ונגיש בהחלט. הייחוד של המקום הוא שרוב האוכל שמוגש בו הוא לא רק טבעוני, אלא גם אורגני. המאכלים מוכנים בצורה מקומית, כשחלק מרכזי בתפריט מקבלים למשל הפירות, הירקות, עשבי התיבול והתבלינים הגדלים במקום עצמו. הטריות ניכרת, הטעם עשיר והטיפול ההדוק בהם (למשל, בכל הנוגע לשילובם במנות) הוא מלאכת מחשבת של ממש. ניתן לבחור במנות שונות ומגוונות, שמשלבות בצורה מיטבית בין טעם עשיר לבין מראה אסתטי ושפועלות על כל החושים.

 

 

בחתונה טבעונית הכל מתחיל בתפריט

 

אחוז הטבעונים באוכלוסיה בישראל נמצא במגמת עלייה מתמדת, בין אם השיקולים לכך הם בריאותיים או מוסריים. לא קשה למצוא לכך עדויות: מסעדות טבעוניות נפתחות חדשות לבקרים, בעוד שמסעדות שאינן טבעוניות מגדילות את התפריט הטבעוני שלהן. בגזרת האירועים יש כיום דרישה אדירה לאירועים שיהיו טבעוניים לכל אורכם, והאורחים מקבלים זאת כמעט תמיד בשמחה רבה. גם עבור מי שאינו טבעוני יש כאן ייחוד, חריגה מהנוסחאות השחוקות ואפשרות לטעום מנות שונות מהמנות המוכרות המוגשות בכל אירוע אחר.

 

מקום בלב ברעננה הוא הפתרון למי שמחפש מקום לחתונה כפרית המציע אוכל טבעוני ואורגני. 

 

חתונה טבעונית במקום עם רישיון 

 

זוגות רבים המבקשים לערוך חתונה קטנה, טבעונית או לא, רוצים לוודא שהמאכלים שיוגשו בה יהיו כשרים. במקרה של מקום בלב ניתן להיות שקטים גם מהבחינה הזו, כאשר המזון עצמו הוא ממוצרים כשרים (המקום אינו מחזיק בתעודת כשרות מכיוון שהוא פועל בשבתות). לכך יש להוסיף את רישיון העסק לאירועים, אם אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים שהאירוע שלכם יתקיים ללא תקלות.