צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

חתונה צמחונית

במקום בלב מגישים אוכל אורגני כך שהוא המקום המתאים ביותר למי שמחפש מקום לערוך בו חתונה צמחונית

 

אין צורך להיות מומחה לאירועים כדי לדעת מהו התפקיד החשוב של האוכל בדרך להצלחתם. הדרישות כיום הן למנות מושבחות שיהיו גם טעימות וגם מקוריות. בשנים האחרונות התווספה דרישה אחרת, שנוטה להיות ייחודית ומוצלחת בכל קנה מידה: תפריט צמחוני שיהיה בריא ושיתאים גם לאחוז ההולך וגובר של ישראלים שנמנעים כיום מבשר.

 

זה לא פשוט למצוא כיום מקומות לאירועים שמציעים תפריט צמחוני עשיר וטעים, כשברוב המקרים יש מספר מנות די סטנדרטיות המוצעות לצמחונים. החדשות המעודדות הן שבמרכז רעננה נמצא גן אירועים ומסעדה שיכול להתאים כמו כפפה ליד למי שמעוניין לערוך חתונה צמחונית, כמו גם אירוע צמחוני אחר. זה הרגע להציג בפניכם את מקום בלב, גן אירועים ומסעדה הממוקם באזור נגיש ברעננה.

 

התפריט: צמחוני, טעים ואורגני

 

מקום בלב ברעננה מציעה פלוסים רבים למי שבוחר לקיים בו אירוע, לרבות עיצוב מוקפד, תפאורה צמחונית וטבעית, יחס חם של אנשי המקום ועוד. בגזרת האוכל הוא מספק מענה מקיף לבוחרים לערוך חתונות צמחוניות. רוב האוכל המוגש במקום בלב הוא אורגני, מה שהופך אותו באופן אוטומטי למיוחד אפילו יותר. במקום גדלים פירות, ירקות ועשבי תיבול, והם משתלבים היטב במנות השונות. זאת ועוד, האוכל מבטא את החיבור ההדוק של מקום בלב לטבע, שבא לידי ביטוי בשלל אלמנטים אחרים הנוגעים אליו.

 

חתונה צמחונית גם בשבת

 

מקום בלב מציג תפריט רחב ומיוחד מאד, שבו המאכלים הם כשרים (המקום עצמו אינו מחזיק בתעודת כשרות מכיוון שהוא פועל גם בשבת). המוצרים וגם העובדים הם של מתחם האירועים בלבד, כך שאין חשש מעובדים שיתרוצצו בין המסעדה לבין מתחם האירועים, או ממנות שיעברו ממטבח אחד למשנהו.

 

מקום בלב הוא בעל רישיון עסק תקף, הן לאירועים והן למסעדה. זאת להבדיל ממקומות רבים אחרים שמחזיקים ברישיון עסק למסעדה, אבל מציגים אותו כמצג שווא של רישיון לקיום אירועים.