צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

072-395-1175

חתונה כפרית

במקום בלב תוכלו לערוך חתונות כפריות על רקע העצים הירוקים והנחלים הזורמים

 

לא ניתן למצוא הגדרה חד משמעית של חתונה כפרית, אבל ברור שברמת הקונספט זו השאיפה של רבים ביחס ליום המאושר של חייהם. חתונות אלו מעמידות במרכזן בדרך כלל את הטבע במלוא הדרו, מאופיינות באווירה פסטורלית ולעיתים גם בהפתעות אחרות המשלימות את התמונה.

 

החדשות הטובות הן שכדי לערוך חתונות כפריות בישראל ניתן לבחור במקום הנמצא ממש בלב העניינים – רעננה, שהיא אחת הערים החשובות והמבוקשות באזור השרון. המקום הזה עונה לשם "מקום בלב", והוא מגלם בתוכו מספר יתרונות חשובים שמסבירים מדוע הוא יכול להיות אידיאלי גם עבור האירוע שלכם.

 

צמחייה, אוכל אורגני ומה שביניהם

 

העיצוב של מקום בלב מושך את העין כבר כשנכנסים למתחם, עם אלמנטים שמדגישים את הצדדים הכפריים שלו. זה מתחיל עם העובדה שבמקום יש צמחייה מקומית למכביר, שמוסיפה צבע וגם מתייגת את האירוע ככפרי. העצים הנמצאים במתחם מטילים צל נעים, הקולות הנשמעים הם ציוצי הציפורים (כמובן, ניתן לנגן במקביל מוזיקה או אפילו להביא תקליטן) ורחש המים המפעפעים מלווה את האירוע לכל אורכו. במידה רבה, זהו המקום האידיאלי לחובבי הטבע שביניכם, שהיו שמחים לערוך את האירוע בגינה פרטית משלהם אבל אינם מחזיקים בגינה שכזו. מקום בטבע מציע את התשתית הכי "ביתית" שאפשר לצפות לה בנסיבות האלה לקיום חתונה רומנטית כפרית עד הפרט האחרון.

 

אוכל אורגני כיאה לחתונות כפריות 

 

האוכל המוגש מקבל תמיד תשומת לב בכל חתונה, ונחשב למעשה לאחת מדרישות החובה בדרך להצלחת האירוע. מהבחינה הזו מקום בלב, מקום לאירועים בשרון, משנה את חוקי המשחק. להבדיל מהמנות המוכרות שחוזרות בחתונות בווריאציות שונות, הוא מציע חידוש של ממש: האוכל ברובו הוא אורגני, והוא מוכן במקום על פי החזון הקולינרית של אנשי המסעדה. המוצרים עצמם הם כשרים (למקום אין תעודת כשרות מאחר שהוא פתוח בשבת), כשהן למסעדה והן לאירועים יש רישיון עסק.