צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

מקום בלב

פרדס משותף 5, רעננה

09-774-1575

חתונה כפרית

במקום בלב תוכלו לערוך חתונות כפריות על רקע העצים הירוקים והנחלים הזורמים

 

מקום בלב ממוקם בלב השרון, בפנינה קסומה ברעננה, מה שהופך אותו מיידית למקום האולטימטיבי לחתונה כפרית. העיצוב של מקום בלב מושך את העין כבר כשנכנסים למתחם, עם אלמנטים שמדגישים את הצדדים הכפריים שלו. העצים הנמצאים במתחם מטילים צל נעים, הקולות הנשמעים הם ציוצי הציפורים (כמובן, ניתן לנגן במקביל מוזיקה או אפילו להביא תקליטן) ורחש המים המפעפעים מלווה את האירוע לכל אורכו. במידה רבה, זהו המקום האידיאלי לחובבי הטבע שביניכם, שהיו שמחים לערוך את האירוע בגינה פרטית משלהם אבל אינם מחזיקים בגינה שכזו. מקום בלב מציע את התשתית הכי "ביתית" שאפשר לצפות לה בנסיבות האלה לקיום חתונה כפרית עד הפרט האחרון.

 

 

מקום לחתונות כפריות ברעננה

 

לא ניתן למצוא הגדרה חד משמעית של חתונה כפרית, אבל ברור שברמת הקונספט זו השאיפה של רבים ביחס ליום המאושר של חייהם. חתונות אלו מעמידות במרכזן בדרך כלל את הטבע במלוא הדרו, מאופיינות באווירה פסטורלית ולעיתים גם בהפתעות אחרות המשלימות את התמונה. החדשות הטובות הן שכדי לערוך חתונות כפריות בישראל ניתן לבחור במקום הנמצא ממש בלב העניינים – רעננה, שהיא אחת הערים החשובות והמבוקשות באזור השרון. המקום הזה עונה לשם "מקום בלב", והוא מגלם בתוכו מספר יתרונות חשובים שמסבירים מדוע הוא יכול להיות אידיאלי גם עבור האירוע שלכם.

 

אוכל אורגני כיאה לחתונות כפריות 

 

האוכל המוגש מקבל תמיד תשומת לב בכל חתונה, ונחשב למעשה לאחת מדרישות החובה בדרך להצלחת האירוע. מהבחינה הזו מקום בלב, מקום לאירועים בשרון, משנה את חוקי המשחק. להבדיל מהמנות המוכרות שחוזרות בחתונות בווריאציות שונות, הוא מציע חידוש של ממש: האוכל ברובו הוא אורגני, והוא מוכן במקום על פי החזון הקולינרית של אנשי המקום. המוצרים עצמם הם כשרים (למקום אין תעודת כשרות מאחר שהוא פתוח בשבת), והמקום פועל באישור עם רישיון עסק בתוקף לעריכת אירועים.