בר מצווה בשבת

בר מצווה בשבת

  • date
  • נובמבר 3, 2014

בר המצווה הינו טקס המחבר אותנו אל המסורת היהודית והמצווה שקושרת את העם היהודי במשך מאות שנים. עם הגעתו של הילד לגיל 13, נוהגים לערוך אירוע בר מצווה, שמאופיין בעלייה לתורה אשר אליה מתכוננים בעזרת למידה עם רב מספר חודשים לפני המועד ובאירוע ייחודי שבו מזמינים את בני המשפחה והאורחים הקרובים אליכם על מנת לחגוג את יום הולדתו ה-13 והגעתו של הילד לגיל המצוות.

"ברוך שפטרני מעונשו של זה.." משפט שנאמר כמעט בכל משפחה יהודית החוגגת את העלייה לתורה, ועובר איתנו במשך שנים. ביום המרגש מסוג זה, אנו מעוניינים לחגוג במסורת ובאירוע שיחבר אותנו אל העם היהודי ואל בני ישראל, ויחזיר אותנו באמצעות נוסטלגיות אל העבר. בנוסף, מי מאיתנו אינו מעוניין לערוך את אירוע בר המצווה באווירה כפרית? אווירה שמחזירה אותנו לימי עבר ומאחדת את בני המשפחה שסוף סוף מתנתקים מהטכנולוגיה ומהתחרות האינסופית שהתרגלנו אליה בעולם המודרני.

בר מצווה בשבת

בר מצווה בשבת במרכז

אנו מזמינים אתכם לאירוע שיחבר אתכם אל העבר, אירוע שיעלה בכם זיכרונות לאירועים משפחתיים ולחופשות משפחתיות בהן כל כך התקרבתם ואיחדתם את משפחתכם. אירוע שכולו אהבה, אינטימיות, רומנטיות ומאופיין בהמון שמחה ואהדה.

במרכז הארץ, ישנו "כפר קטן" שמזכיר את גן העדן של המרכז. גן בו השדות אורגניים והמאכלים טריים יותר מבכל מקום אחר בזכות העובדה שנקטפים במקום ומוגשים ישירות לצלחות ולמנות המוגשות לאורחים באירוע. מקום בו ציוץ הציפורים מאפשר להירגע ולשמוח. מקום בו האהבה חוצה כל גבול וצלילי המים הזורמים בנחלים ובמפלים הקטנים מחדירים אלינו את השקט הנפשי ועושים טוב לנשמה שלנו.

תצאו קצת מהשגרה הבנאלית של האירועים, ותבטיחו לעצמכם אירוע חדש ויוצא דופן, אירוע שלא ישכח לעולם בקרב כל הנוכחים בו. "תשאירו לעצמכם מקום בלב…"